zamknij

Strona namislavia.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Cennik dostawy krajowej:

Rodzaj przesyłki
Koszt dostawy
Poczta Polska - list polecony ekonomiczny
8,00 zł
Poczta Polska - list polecony priorytetowy 10,95 zł
Poczta Polska - kurier 48 (dla przesyłek powyżej 1 kg) 14,99 zł

* * *

Rodzaj przesyłki i koszt dostawy, bądź odbiór osobisty, wybiera się w „Koszyku” po przejściu do realizacji zamówienia w etapie „04.Wysyłka”,

a sposób zapłaty (przelew natychmiastowy, przelew tradycyjny, karta płatnicza, blik, płatność przy odbiorze osobistym) - w etapie „05. Płatność”, po wyrażeniu zgody na „Zasady i warunki umowy”.

* * *

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Możliwa jest wysyłka zagraniczna - proszę w takim przypadku o kontakt mailowy ze sklepem. Obsługuję płatności PAYPAL i wpłaty na rachunek bankowy w euro.
 
Foreign shipping is possible - in this case, please contact the store. We support PAYPAL and bank transfers (EUR).
 
Ausländische Versand ist möglich - in diesem Fall wenden Sie sich bitte an den Laden. Wir unterstützen PAYPAL und Banküberweisungen (EUR).